doctors

Використання MinoMax при випадінні волосся або облисіння

Боротьба з випадінням волосся – комплексний процес, що вимагає врахування багатьох факторів. Засоби німецької лінійки проти випадання волосся MinoMax враховують ці фактори, що вигідно виділяє їх на тлі народної медицини та величезної кількості застарілих схожих за призначенням засобів. В Україні багато людей, нажаль, в першу чергу звертаються до «бабусиних рецептів» і пробують вирішити проблему, підходячи до неї з іншого боку, без розуміння причин та наслідків випадіння волосся.

MinoMax допомагає у 97% випадків

97%

«MinoMax - все зробить за вас»

У чому відмінність MinoMax?

Високою популярністю MinoMax завдячує простому та ефективному складу, який враховує всі існуючі на сьогоднішній день причини випадіння волосся. У цьому секрет його успіху, адже використовуючи MinoMax, людина звільняє себе від необхідності витрачати десятки годин на докладне вивчення типів випадіння волосся, шукати які конкретні засоби допомагають при спадковому облисінні, сезонному випадінні волосся, дифузній і тотальній алопеції, випадінні волосся, викликаному стресом і т.п.
У той час як переважна кількість засобів від випадіння волосся, наявних на ринку України, має на меті вирішити лише одну проблему, німецькі вчені, створюючи засоби лінійки MinoMax, вирішили поглянути на суть завдання під зовсім іншим кутом і запитали: «А чому б не створити універсальний засіб, здатний вирішити будь-яку проблему?». Справді, ще чеський письменник К.Чапек писав: «Будь-яка геніальна ідея, по суті, дуже проста». Замість того, щоб купувати 8 різних засобів створених на базі одного компонента, ви купуєте тільки одне - MinoMax, що вже містить у собі всі ці 8 компонентів, у максимально ефективній концентрації.

Топ продаж

Minomax 5% - Minoxidil
Minomax 5% - Minoxidil

Minomax 5%

548.00грн.
560.00грн.

Многие мужчины уже в раннем возрасте начинают терять волосы и не знают, что с этим делать. В ход идут различные народные средства: репейное масло, перцовые настойки, дорогие шампуни с невнятным составом. В поисках решения порой тратятся очень большие суммы, а результата как не было, так и нет.⁣⁣
Самое действенное вещество для стимуляции роста волос – миноксидил (миноксидин, наноксидил). ⁣⁣
⁣⁣
Препарат MinoMax 5% разработан в Германии с учетом последних наработок в области отращивания новых волос. ⁣⁣
Останавливает выпадение волос и активно отращивает НОВЫЕ. ⁣⁣

работает вне зависимости от причины облысения;⁣⁣
активно стимулирует рост новых волос;⁣⁣⁣⁣
помогает отрастить бороду;⁣⁣⁣⁣
не имеет побочных эффектов;⁣⁣⁣⁣
средство сертифицировано в ЕС и в Украине.⁣⁣⁣⁣
⁣⁣

МОЖЕТ БЫТЬ ИСПОЛЬЗОВАН ДЛЯ ОТРАЩИВАНИЯ БОРОДЫ! ⁣⁣
⁣⁣
Результаты заметны уже спустя 2-3 месяца использования.⁣ ⁣⁣
⁣⁣
Есть более мощные варианты лосьона для людей с запущенной формой облысения. ⁣⁣
⁣⁣
Будем рады проконсультировать и помочь выбрать средство специально под вашу ситуацию.⁣⁣

Детальніше

Вісім ступенів відновлення волосся разом з Minomax

Міноксидин

Со пальметто

Кофеїн

Екстракт кропиви

Азелаїнова кислота

Біотин

Ретинол

Екстракт лопуха

Лосьйон MinoMax складається з кращих компонентів, рекомендованих трихологами (міноксидин, азелаїнова кислота, со пальметто, біотин, кофеїн, ретинол, екстракт кропиви та екстракт лопуха), дія яких спрямована на відновлення волосся, харчування їх корисними речовинами та вітамінами, запобігання випадіння та поліпшення їх загального виду та стану. Не забули творці і про зручність для споживача, кожна упаковка містить у комплекті спеціальну піпетку для нанесення засобу та насадку-розпилювач. У той час, як нанесення схожих за призначенням засобів перетворюється на те ще завдання, адже часто поставляється тільки сам засіб, а наносити його доводиться підручними методами. Як результат, ми отримуємо якісний, працюючий засіб за помірну ціну, з повним комплектом супутніх інструментів у кожній упаковці.

У яких випадках застосовувати?

Спадкове облисіння (андрогенетична алопеція) будь-якого типу;
Випадіння волосся на початковій стадії розвитку;
Наявність ламкого, витонченого волосся.
Препарат не матиме належного ефекту, якщо випадіння волосся було викликане прийомом сильнодіючих лікарських засобів, носіння тугих зачісок та порушення обміну речовин.

Коли чекати на результат?
Спосіб застосування
Протипоказання

«Високий стандарт якості – запорука успіху на ринку України»

Підсумовуючи, можна дійти невтішного висновку, що український споживач щодня стикається з неякісними продуктами практично у будь-якій сфері. «Завезти дешевше та швидше продати» – ось кредо величезної кількості компаній та продавців, які вважають, що середньостатистичний український споживач просто не здатний зрозуміти різницю між якісним та відверто поганим продуктом. Насправді, це зовсім не так, і хороші продукти завжди займають лідируючі позиції на ринку України. Розуміючи це, німецька компанія MinoMax випускає засоби найвищої, європейської якості, спрямовані на досягнення позитивного результату. У цивілізованому суспільстві, репутація компанії, репутація товару – річ першорядної важливості та будь-які недоліки просто неприпустимі. Поєднання якості німецької фармакології, унікального складу, а також спрямованість на максимальну зручність та результат для кінцевого споживача – причини високої популярності засобів від випадіння волосся MinoMax в Україні.

Сертифікати якості