Доставка

Ми здійснюємо доставку замовлень по всій Україні кур'єрською службою "Нова Пошта".

Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 грн

Термін доставки 1-3 дні в залежності від розташування населеного пункту, в який буде відправлено Ваше посилання.

Вартість доставки близько 50-70 грн. при сплаті на картку та 100-130 при сплаті при отриманні, згідно з тарифами "Нової пошти".
При оплаті у відділенні, комісію Нової Пошти (2%) за грошовий переказ сплачує покупець.

Для більш детальної інформації перейдіть за посиланням https://novaposhta.ua/privatnim_klientam/ceny_i_tarify/

Оплата

1. Оплата при отриманні (Накладний платіж) - оплата проводиться при отриманні товару у відділенні компанії "Нова Пошта".

2. Переказ на картку ПриватБанку (Монобанку).

Повернення товарів

Шановні клієнти! Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" парфумерно-косметичні, а також лікарські вироби не підлягають обміну (поверненню).

Переконливе прохання перевіряти товар за фактом його отримання у відділенні "Нова Пошта" або у кур'єра.

Повернення коштів

Таким чином, у поверненні коштів немає необхідності, адже товар клієнт оплачує тільки після отримання та повної попередньої перевірки.

У разі помилкового замовлення не того продукту (наприклад, чоловічої версії лосьйону жінці без попередньої консультації фахівця), ми готові розглянути ситуацію в індивідуальному порядку та здійснити заміну товару за умови повного збереження товарного вигляду продукту та цілісності упаковки.
Заміна такого роду здійснюється через відправку товару через компанію-перевізника "Нова Пошта", доставка оплачується клієнтом у повному обсязі згідно з тарифами компанії-перевізника "Нова Пошта".